10. Ya bundan sonra ?

Bu kılavuzu okumak muhtemelen Python kullanmaya olan ilginizi artırmıştır. Peki şimdi ne yapmalısınız ?

Standart Python dağıtımı çok zengin bir modül kitaplığı ile gelmektedir. Python programları yazarken zamandan büyük tasarruf sağlayacak modüllerin nasıl kullanıldığını öğrenmek için bunlar ile ilgili dokümanlara başvurun.

Resmi Python web sitesi http://www.python.org/ olup; programlar, dokümanlar ve netteki Python ile ilgili diğer sitelere bağlantılar içerir. Daha az resmi bir site ise http://starship.python.net/olup; burada, çoğunda indirilebilir programlar bulunan, Python ile ilgili kişisel web siteleri mevcuttur.

Python ile ilgili sorular ve problem raporları için comp.lang.python haber grubunu veya python-list@python.org e-posta listesini kullanabilirsiniz. Haber grubu ile e-posta listesi birbirine bağlıdır; yani birine göndereceğiniz bir mesaj diğerine de iletilir. Mesaj atmadan önce http://www.python.org/doc/FAQ.htmladresindeki sıkça sorulan sorula listesini kontrol etmeyi unutmayın. Bu listeyi Python kaynak dağıtımının Misc/ dizininde de bulabilirsiniz. E-posta listesi arşivleri ise http://www.python.org/pipermail/ adresinde bulunabilir.